Настольные игры в Кривом Роге

Цього року світ вкотре визначатиме найкращого гравця у "Саботер". Фінал Світового Чемпіонату з гри "Саботер" пройде 1 грудня 2018 року у Варшаві. Звісно ж, чемпіон України також потрапить на це свято гномів та саботерів і зможе позмагатися за право називати себе найкращим у світі.

   Але як визначити, хто саме представлятиме нашу країну та вступить у напружену сутичку найхитріших та найпідступніших золотошукачів з усіх куточків планети? Варіант лише один – ПЕРШІСТЬ УКРАЇНИ.

   Пройдіть відбірковий етап у найближчому клубі-учасникові та візьміть участь у фіналі. Станьте чемпіоном України та безкоштовно відвідайте Варшаву!
 
   Реєструйтеся за посиланням та приходьте на відбірковий турнір у своєму місті.

м. Київ, клуб "Ігромаг", вул. В. Липинського, 4В, код 47
Відбірковий турнір пройде 6 жовтня, вартість участі – 150 грн. за умови попередньої оплати.

м. Кривий Ріг, кафе "Snack & Bike", вул. Генерала Радієвського, 34А (організатор – магазин настільних ігор "Nastolki.kr")
Відбірковий турнір пройде 29 вересня, вартість участі – 80 грн.

   Інші клуби-учасники додаватимуться найближчим часом.

   Двоє кращих гравців з кожного клубу або магазину відправляться на фінал до Києва (окремо доплачувати за участь у фіналі не потрібно). Чемпіон нашої держави вирушить до Варшави, щоб змагатися з переможцями національних чемпіонатів з усього світу 1 грудня 2018 року.

 

ПОЛУЧИТЬ СКИДКУ: